O firmie


O NAS
Drukarnia Artystyczna Forum Design Cards to miejsce, gdzie innowacyjna technologia druku spotyka się z kreatywnością, klasą i stylem.

Od ponad 17 lat zajmujemy się poligrafią druków ozdobnych, sprawiając, że każdy produkt wychodzący spod naszych rąk stanowi połączenie funkcjonalności z artyzmem.

Specjalnie dla Ciebie stworzymy zachwycające zaproszenia ślubne, ekskluzywne karty okolicznościowe i szeroką gamę innych druków ozdobnych. Papier jest naszą pasją i niewyczerpanym źródłem możliwości. Odkryj je razem z nami!

Silna marka w Polsce i za granicą
Początki naszej firmy to 1998 roku. Już wtedy stawialiśmy sobie ambitne cele, chcąc sprawić, by poligrafia druków ozdobnych wzniosła się na wyższy poziom. Determinacja, pasja, nieustanne podnoszenie jakości i szukanie nowych dróg do tworzenia zaproszeń i kart przyniosły nam sukces.

Obecnie Forum Design Cards to marka rozpoznawalna nie tylko w Polsce, ale i na arenie międzynarodowej. Nasz zespół tworzy aż 50 osób – młodych, kreatywnych i otwartych na wyzwania. Zaufało nam tysiące Klientów – zarówno prywatnych, szukających idealnych weselnych zaproszeń czy spersonalizowanych kart, jak i tych biznesowych.

W pracy łączymy tradycję z nowoczesnością. Zaproszenia ślubne możemy wykonać wieloma technikami drukarskimi, od najstarszych do najnowszych. Stosujemy m.in. techniki takie jak:

 • Druk typograficzny - stara technika druku przeżywająca swój renesans

 • Hot stamping - ręczne i automatyczne maszyny złocące

 • Tłoczenia - efektowane uszlachetnianie galanterii papierniczej

 • Sztancowanie - do formatu B2

 • Lakier UV - wybiórczy i pełny

 • Druk offsetowy - wielokolorowe maszyny w formacie B2, druk w kolorach cmyk i pantone

 • Lasery - posiadamy najnowsze maszyny pozwalające na wycinanie trudnych wzorów w papierze i innych materiałach Specjalizujemy się w obróbce papierów ozdobnych fakturowanych i metalizowanych. Trudne technologicznie projekty to nasza codzienność.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i podchodzimy do niego z największą uwagą. Takie podejście, w połączeniu z dostępem do najbardziej wysublimowanych papierów i najnowocześniejszych technologii poligraficznych, pozwala nam sprostać nawet najwyżej postawionym oczekiwaniom.

Co nas wyróżnia?
W skrócie: najwyższa jakość, klasa oraz kreatywne podejście do poligrafii druków ozdobnych.

Każde zaproszenie ślubne, które przygotowujemy ręcznie pozwala na uczczenie tego wyjątkowego momentu w Twoim życiu. Każde wzbudzi emocje oraz będzie swoistym nośnikiem podniosłej i radosnej atmosfery ślubnej. To samo dotyczy innych druków ozdobnych, które tworzymy – same w sobie stają się wyjątkową pamiątką.

Unikalność tworzonych druków okolicznościowych jest dla nas niezwykle ważna. Tym jednak, co liczy się dla Forum Design Cards najbardziej jest jakość.

Oferujemy:

 • ekskluzywne, certyfikowane (FSCŽ,PEFCTM) papiery ozdobne, barwione w masie, a także szeroką gamę nietuzinkowych nowości na rynku papierniczym takich, jak m.in.: papiery jedwabne, bawełniane czy nawet papiery z owoców i warzyw, oraz szeroką gamę innowacyjnych technik drukarskich – w tym: złocenia, srebrzenia czy tłoczenia,

 • kreatywny design – przygotowany przez doświadczonych grafików; zgodny z najnowszymi trendami poligraficznymi, ale wymykający się sztampie i schematowi, czerpiąc inspiracje m.in. ze świata natury czy sztuki kaligrafii.

Z nami wybierzesz kompletną papeterię ślubną – od zaproszeń, kart menu, winietek, giftów dla gości, aż po karty z podziękowaniem za przybycie oraz okazjonalne druki ozdobne. A wszystko to utrzymane w jednej, spójnej tonacji i stylistyce z delikatnymi zdobieniami, dodającymi lekkości i klasycznej elegancji.

Zatroszczymy się również o odpowiednią oprawę zaproszeń ślubnych. Do każdego dodajemy gratis dopasowaną wzorniczo kopertę wykonaną z papieru o grubości 120 gr. Wszystko to sprawia, że zaufało nam już tysiące Par Młodych!

Wkrocz do świata ekskluzywnych druków ozdobnych
Jeżeli chcesz odkryć pełnię możliwości, jakie daje Ci Forum Design Cards, skontaktuj się z nami.
Główna siedziba firmy oraz drukarnia znajduje się w Nadarzynie k. Warszawy. Zapraszamy również do naszych sygnowanych salonów wzorniczych:

 • Forum Design Cards - ul. Ogrodowa 1a Warszawa

 • Kartoteka - ul. Pańska 98 Warszawa – jedyny w Polsce kreatywny koncept store Warto tu przyjść po papier, po projekt, po pomysł, z zamówieniami, z klientami, z pytaniami, na spotkanie, na burzę mózgów, na kawę. Twórcza przestrzeń Kartoteki łączy świat artystyczny ze światem druku.

Ponadto posiadamy kilkadziesiąt punktów dystrybucji w największych miastach w całej Polsce oraz na świecie.

Co mówią o nas dotychczasowi Klienci? Sprawdź nasze referencje : >>>

Zapraszamy do współpracy!

Więcej o naszych możliwościach na stronie : www.fdc.com.pl

Drukarnia FDC Nadarzyn Błońska 58

Drukarnia FDC ŁódŸ

Salon FDC Warszawa ul.Ogrodowa 1 A

Salon FDC Kartoteka Warszawa Pańska 98

Salon FDC Nadarzyn ul. Błońska 58

Salon FDC Głowno Kasprowicza 32
Naszymi klientami są:


tel. (22) 771 99 99   kom. 510 175 928
GG: 6848897
Forum - Zielonka - Wydawca, Producent, Dystrybutor i Importer. Niepowtarzalne zaproszenia ślubne i weselne.

Wszystkie karty okolicznościowe i zaproszenia, publikowane na stronie są własnością ich
prawnych właścicieli. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie
bez zgody właściciela zabronione. forum@filigran-cards.com

laserowe-grawerowanie.com